YMY CL s.r.o.
Professional designer
  • Slide


Naše služby

Jsou vždy přizpůsobeny specifickým potřebám našich zákazníků. Nabízíme komplexní řešení - od návrhů přes realizaci, záruční a pozáruční servis. V rámci řešení projektů zajišťujeme i drobné stavební práce a dodávky podlahových krytin.

Chtěli byste vyzdvihnout vaši firmu a zařídit nové kanceláře, ve kterých se zaměstnanci budou cítit lépe? My se všechno postaráme. Náš architekt navrhne kancelářský interiér, který bude logicky uspořádaný a pomůže vám vybrat luxusní nábytek do kanceláře, který bude s tímto návrhem dokonale korespondovat. Všechny tyto služby jsou konzultovány s našimi klienty a jejich představami. Nedílnou součástí každého realizovaného projektu je záruční a pozáruční servis. Největšími dodavateli pro YMY Česká Lípa, Praha, Liberec jsou NOW STYL GROUP, TECHO a LAS, kteří poskytují veškerý kancelářský nábytek moderního typu.
Služby nabízíme v těchto městech Praha, Liberec, Česká Lípa, celé Severní Čechy

Služby architekta

Pozvat si architekta je první krok k úspěšné realizaci. Při řešení koncepce pracovišť nebo bytu zohledňujeme odborný názor bytového architekta či interiérového designera spolu s požadavky klienta. Navržená řešení jsou logicky uspořádaná, praktická a berou ohled na pracovní potřeby zaměstnanců ve firmě nebo na potřeby majitelů nových bytů a domů.

Interiéry

Je to první krok k úspěšné realizaci. Při řešení koncepce pracovišť zohledňujeme odborný názor interiérového specialisty spolu s požadavky klienta. Navržená řešení jsou logicky uspořádaná, praktická a berou ohled na pracovní potřeby zaměstnanců a optimalizaci pracovního procesu.

Servis

Nedílnou součástí každého realizovaného projektu je záruční a pozáruční servis. Rychle reagujeme na případné opravy a dodávky náhradních dílů. Spolu s růstem našich klientů rostou i jejich potřeby - mnohdy až po několika letech. Součástí našeho servisu je i rychlá reakce na jejich nové požadavky. Změny v uspořádání nábytku, doplnění vybavení interiérů o nové prvky, stěhování - i to je součást naší práce.