YMY CL s.r.o.
Professional designer
  • Slide


Kancelářský nábytek

Naše služby jsou komplexní a zahrnují vše od počátečních návrhů interiŕů až po závěrečný úklid.

 

Zajistíme:
  • zpracování nabídky na celkové řešení interiéru
  • výběr dodavatelů souvisejících prací
  • koordinace a komunikace se subdodavateli
  • dopravu a montáž
  • úklid
  • záruční a pozáruční servis
  • dodávky náhradních dílů

 

Chtěli byste vyzdvihnout vaši firmu a zařídit nové kanceláře, ve kterých se zaměstnanci budou cítit lépe? My se všechno postaráme. Náš architekt navrhne kancelářský interiér, který bude logicky uspořádaný a pomůže vám vybrat luxusní nábytek do kanceláře, který bude s tímto návrhem dokonale korespondovat. Všechny tyto služby jsou konzultovány s našimi klienty a jejich představami. Nedílnou součástí každého realizovaného projektu je záruční a pozáruční servis. Největšími dodavateli pro YMY Česká Lípa, Praha, Liberec jsou NOW STYL GROUP, TECHO a LAS, kteří poskytují veškerý kancelářský nábytek moderního typu.
Služby nabízíme v těchto městech Praha, Liberec, Česká Lípa, celé Severní Čechy

Kancelářský nábytek LAS

Hledáte kancelářský nábytek pro zaměstnance, střední management, luxusní nábytek pro ředitele společností, anebo promýšlíte návrhy interiéru budoucí kanceláře pro vysoce postavené manažery? Prohlédněte si katalog kancelářského nábytku společnosti LAS.

Kancelářský nábytek NOWY STYL GROUP

Klíčem v zařizování moderního kancelářského prostoru je ergonomie a jednoduchost nábytku. Interiér není přesycený a nábytek do něj vnáší harmonii. Jednoduchá, flexibilní řešení usnadňují komunikaci v kanceláři a příjemně sladěná barevnost se stává dodatečnou, estetickou podporou pro pracovní činnosti.


Kancelářský nábytek TECHO

Hledáte kancelářský nábytek pro zaměstnance, střední management, luxusní nábytek pro ředitele společností, anebo promýšlíte návrhy interiéru budoucí kanceláře pro vysoce postavené manažery? Prohlédněte si katalog kancelářského nábytku společnosti TECHO.

Sedací nábytek

Kancelářské židle a manažerská křesla musí splňovat vysoké nároky, které jsou kladeny na moderní kancelářské prostory. Na jejich vývoji se podíleli přední evropští návrháři - např.: Armin Sander, Claudio Bellini a Krijne Hamelink. Výsledkem jsou pokročilé kancelářské židle a křesla, které se dokonale přizpůsobí postavě a požadavkům uživatele.


Reference

Loading

Autodoprava Hrubý

CONTEG spol. s r.o.

Městský úřad Žandov

Selectra spol. s r.o.

Sally Truck s.r.o.

Hennlich s.r.o.

AUTOPARK R35 s.r.o.

DONALDSON CZECH REPUBLIC s.r.o.

ELKAS spol. s r.o.

Par­ker Han­ni­fin Czech Repub­lic s.r.o.

Schenker spol. s r.o.

KV Final s.r.o.

Busch Výroba CZ s.r.o.

Distribuční centru